1 2 3 4 5 6

אודות משרדנו

משרד עו"ד עמית גרוס ושות' מונה 7 עורכי דין ומתמחה בתחומי המשפט המסחרי והאזרחי, דיני עבודה, דיני הגירה, עובדים זרים, רילוקיישן לישראל ועוד. המשרד מייצג ומלווה מאות עסקים וחברות מובילות בארץ בתחום המזון והמסעדנות, חברות תעשייה, הייטק, נדל"ן, חקלאות ועוד.

מחלקות המשרד
משפט מסחרי: יעוץ משפטי וייצוג רשתות ועסקים בתביעות מסחריות, הקמה ופירוק של חברות ושותפויות, ניסוח הסכמי זיכיון, הסכמי שכירות מסחריים והסכמים מסחריים אחרים, ייצוג משפטי בסכסוכים בין בעלי מניות ועוד.
דיני עבודה: יעוץ משפטי וליווי צמוד של מעסיקים במגוון הליכי העסקת עובדים – עריכת הסכמי עבודה, הסדרת נהלי עבודה בארגונים, ניהול מו"מ מול עובדים וייצוג מעסיקים בתביעות עובדים בבתי הדין לעבודה.
עובדים זרים, הגירה ורילוקיישן לישראל: הסדרת ההיתרים ואשרות העבודה הנדרשות לעובדים זרים בחברות ועסקים ישראליים, טיפול בתהליכי רילוקיישן לישראל של מומחי חוץ, עריכת חוזי העסקה לעובדים זרים וליווי המעסיק בכל ההליכים הנדרשים לצורך העסקת העובדים.

 

מלווים את הלקוח בכל שלב בחיי העסק
משרד עו"ד עמית גרוס ושות' מצטיין ברוח צעירה, יחס אישי וליווי צמוד מתמשך ללקוחות לאורך זמן, בכל שלב בחיי העסק או החברה. אנו מקפידים על שירות זמין ומהיר בכל עת, ופועלים מתוך הבנת הצרכים היחודיים של הלקוח – גם מעבר לפן המשפטי. אנו מאמינים כי היכרות אישית מעמיקה, יחד עם הבנה משפטית של התמונה הגדולה, הם המפתח להישגים משמעותיים, ובסופו של דבר – להצלחה.
במהלך שנות פעילותנו כעורכי דין מומחים למשפט מסחרי, דיני עבודה והגירה לישראל, צברנו ידע וניסיון נרחבים, שבזכותם אנו יכולים להוביל תהליכים משמעותיים גם במקרים מורכבים, ולהגיע להצלחות והישגים יוצאי דופן עבור הלקוחות שלנו. השילוב בין שלוש מחלקות אלו במשרד מהווה יתרון גדול לנו וללקוחותינו, ומאפשר לנו לספק להם שירות העונה על כל צרכיהם במקום אחד.

אם אתה בעל עסק או חברה וזקוק ליעוץ משפטי בתחומי הגירת עובדים זרים לישראל, דיני עבודה או משפט מסחרי – צור איתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותך.